YouTube

YouTube jest to serwis internetowy umożliwiający bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów. Możemy na nim znaleźć mnóstwo filmików instruktażowych, poradników, recenzji, wiadomości oraz treści o charakterze rozrywkowym. Odpowiednio prowadzony kanał potrafi przyciągnąć więcej klientów, niż najlepsza reklama.

Jeśli chodzi o reklamę na YouTube możemy wykorzystać płatną, promowaną na głównej stronie serwisu, wyświetlaną przed filmem (nie da się jej pominąć) lub reklamę, którą można pominąć po 5s. Tradycyjną formą reklamy na YouTube są banery reklamowe wyświetlane bezpośrednio po obejrzeniu filmu. Wszystkie rodzaje reklam są szeroko targetowane, przez co docieramy jedynie do naszej grupy docelowej.

Co osiągniesz z kanałem na YouTube?

  • Zbudujesz wierną społeczność fanów.
  • Dotrzesz do wielu nowych klientów.

Jak działamy?

Po pierwsze – research. Musimy poznać cel reklamy oraz charakter grupy docelowej. W następnej kolejności przygotujemy film video. Jeśli zajdzie taka potrzeba nasi specjaliści stworzą Twój kanał. Później zajmą się reklamą, odpowiednim wypozycjonowaniem oraz raportowaniem efektów działań.

Z portalu YouTube korzysta ponad miliard użytkowników z całego świata! Dlatego Ty też powinieneś tam być. Liczba godzin spędzanych na oglądaniu filmików każdego roku rośnie o 50%. Co minutę wgrywane są filmy, które w sumie trwają ponad 400h. Skala możliwości jest gigantyczna, więc dlaczego miałbyś z tego nie skorzystać?

W dzisiejszych czasach YouTube to coś więcej niż śmieszne filmiki, czy ciekawe teledyski do piosenek.
Możliwości promocyjne:
· Publikacja własnych materiałów.
· Korzystanie z usług vlogerów, którzy mają tysiące fanów.
· Wykupywanie reklam pojawiających się między poszczególnymi filmikami.

Boksy reklamowe to też pomysł!

Oprócz filmów promocyjnych bardzo ładne efekty przynoszą boksy reklamowe, czyli materiały promocyjne wyświetlające się przed i po obejrzeniu materiału. Użytkownicy będą zmuszeni do jego obejrzenia, a nuż im się spodoba i zaciekawi?
Postaw na materiały video, jeśli celujesz jak najwyżej się da! Twoja konkurencja na pewno inwestuje w ten rodzaj marketingu, dlatego nie możesz być gorszy!
Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci zajmą się profesjonalnym prowadzeniem Twojego profilu na YouTube’ie.