Misja firmy

IKM Biznes to firma tworzona przez młodych ludzi z pasją, ale znających się na swojej pracy. Nasza działalność nie polega jedynie na realizowaniu projektów dla klientów, ale również na satysfakcji z wykonywanych przez nas kampanii. Kampanie reklamowe, Projektowanie graficzne, Strategie marketingowe, Copywriting, Seo, Programowanie, programowanie aplikacji internetowych to coś, co nadaje naszemu życiu sens.

Prowadzone przez nas kampanie i projekty są zawsze dopięte na ostatni guzik.

Podczas ich wykonywania przyświecają nam 3 główne cele:

  • wszechstronność – podejmując współpracę z nami możesz liczyć na kompleksowość usług. Przygotujemy dla Ciebie: logo, wizualizację graficzną Twojej strony www. A oprócz tego zajmiemy się wypozycjonowaniem oraz zaprojektowaniem aplikacji internetowej.
  • efektywność – przed podjęciem jakichkolwiek działań wykonujemy bardzo dokładną analizę rynku oraz potencjalnej konkurencji. Dlatego stworzymy strategię idealnie dopasowaną do Twoich wymagań. Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz być pewien, że pozyskamy dla Ciebie tysiące nowych klientów.
  • dokładność – każde zlecenie przeprowadzamy z niebywałą precyzją. Nasze projekty graficzne są wykonywane od początku do końca przez naszych wyszkolonych grafików. Stąd jesteśmy przekonani, że są wykonane bardzo starannie, a wzory są nieszablonowe.

Naszym kluczem do sukcesu jest połączenie wiedzy i doświadczenia z unikalnością i nowoczesnością pomysłów naszej załogi.

Ciągła obserwacja rynku i podążanie za zmieniającymi się trendami pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Głównym celem naszej firmy jest stworzenie agencji marketingowej, która będzie słynęła z najlepiej świadczonych usług (zarówno w Polsce, jak i na rynku międzynarodowym). W naszej pracy kierujemy się satysfakcją klientów. W końcu zadowolony klient to szczęśliwy klient! Jesteśmy profesjonalistami, ale uwzględniamy wizje naszych klientów. Wręcz wolimy, jeśli ktoś narzuci nam swój zamysł na projekt graficzny jego strony.