Kariera

New Business Manager

Wymagania:
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów dla agencji interaktywnych B2B i sprzedaży minimum rok (udokumentowane).
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i ich podtrzymywaniu.
  • Znajomość branży marketingu internetowego.
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.
  • Znajomość nowych technologii.

Formularz zgłoszeniowy

×

 

Klikając w przycisk „Wyślij zgłoszenie”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych w czasie procesu rekrutacji jest IKM Biznes Sp. z o.o., Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec, Poland (KRS: 0000671785, NIP: 9542776517, REGON: 366939529). Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, a także w celach marketingowych.

Prosimy o niezamieszczanie w CV swojego wizerunku. Jeśli wysyłasz do nas CV zawierające Twoje zdjęcie oznacza to, że dobrowolnie i świadomie zamieszczasz swój wizerunek. Jeśli CV wraz ze zdjęciem zostało do nas wysłane omyłkowo poinformuj nas o tym fakcie, a niezwłocznie Twoje CV zostanie usunięte z naszej bazy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie przez okres kolejnych 12 miesięcy, w celu wykorzystania przy innych projektach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez IKM Biznes Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym momencie możesz cofnąć zgody, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@ikmbiznes.pl lub telefonicznie: +48 793 311 110, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.